Продукція > KYOCERA AVX > RPA1010221M035B
RPA1010221M035B KYOCERA AVX
RPA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 10mm; 220uF; 35VDC; 3.05A; SMD; ESR: 30mΩ; RPA
Type of capacitor: polymer
Height: 10mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 3.05A
Mounting: SMD
ESR value: 30mΩ
Manufacturer series: RPA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x10mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 10mm; 220uF; 35VDC; 3.05A; SMD; ESR: 30mΩ; RPA, Type of capacitor: polymer, Height: 10mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Operating current: 3.05A, Mounting: SMD, ESR value: 30mΩ, Manufacturer series: RPA, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x10mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm.