Продукція > MURATA ELECTRONICS > RPE5C1H2R2C2P1B03B
RPE5C1H2R2C2P1B03B
RPE5C1H2R2C2P1B03B Murata Electronics
Radial_Lead_Type_Monolithic_Ceramic_Caps.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2.2PF 50V NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.25pF
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 2.2 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2PF 50V NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±0.25pF, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 2.2 pF.