Продукція > MURATA ELECTRONICS > RPEE42A472M2P1B03B
RPEE42A472M2P1B03B
RPEE42A472M2P1B03B Murata Electronics
Radial_Lead_Type_Monolithic_Ceramic_Caps.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4700 pF.