Продукція > KYOCERA AVX > RPF0507271M006B
RPF0507271M006B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 7mm; 270uF; 6.3VDC; 3400mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF
Manufacturer series: RPF
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x7mm
Height: 7mm
Operating temperature: -55...105°C
ESR value: 22mΩ
Capacitance: 270µF
Mounting: THT
Operating current: 3.4A
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: polymer
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 7mm; 270uF; 6.3VDC; 3400mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF, Manufacturer series: RPF, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x7mm, Height: 7mm, Operating temperature: -55...105°C, ESR value: 22mΩ, Capacitance: 270µF, Mounting: THT, Operating current: 3.4A, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: polymer.