Продукція > KYOCERA AVX > RPF0609681M006B
RPF0609681M006B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 680uF; 6.3VDC; 4500mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: Ø6.3x9mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RPF
Operating current: 4.5A
Height: 9mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 22mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 680uF; 6.3VDC; 4500mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 6.3V DC, Body dimensions: Ø6.3x9mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RPF, Operating current: 4.5A, Height: 9mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 22mΩ.