Продукція > KYOCERA AVX > RPF0610102M006B
RPF0610102M006B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 10mm; 1000uF; 6.3VDC; 4600mA; THT; ESR: 11mΩ
Type of capacitor: polymer
Height: 10mm
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 6.3V DC
Mounting: THT
ESR value: 11mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø6.3x10mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 6.3mm
Operating current: 4.6A
Manufacturer series: RPF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 10mm; 1000uF; 6.3VDC; 4600mA; THT; ESR: 11mΩ, Type of capacitor: polymer, Height: 10mm, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 6.3V DC, Mounting: THT, ESR value: 11mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø6.3x10mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 6.3mm, Operating current: 4.6A, Manufacturer series: RPF.