Продукція > KYOCERA AVX > RPF0610680M050B
RPF0610680M050B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 10mm; 68uF; 50VDC; 1900mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø6.3x10mm
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 50V DC
Diameter: 6.3mm
Height: 10mm
Operating current: 1.9A
ESR value: 33mΩ
Manufacturer series: RPF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 10mm; 68uF; 50VDC; 1900mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø6.3x10mm, Capacitance: 68µF, Operating voltage: 50V DC, Diameter: 6.3mm, Height: 10mm, Operating current: 1.9A, ESR value: 33mΩ, Manufacturer series: RPF.