Продукція > KYOCERA AVX > RPF0809102M006K
RPF0809102M006K
RPF0809102M006K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 5040 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 1000uF; 6.3VDC; 4.3A; THT; ESR: 13mΩ; RPF, Manufacturer series: RPF, Mounting: THT, Type of capacitor: polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 1mF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x9mm, Height: 9mm, ESR value: 13mΩ, Operating current: 4.3A, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPF0809102M006K Виробник : KYOCERA AVX rpf.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 1000uF; 6.3VDC; 4.3A; THT; ESR: 13mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 1mF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x9mm
Height: 9mm
ESR value: 13mΩ
Operating current: 4.3A
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%