Продукція > KYOCERA AVX > RPF0809181M025K
RPF0809181M025K
RPF0809181M025K KYOCERA AVX
rpf_series-3224991.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 180uF; 25VDC; 2200mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF, Manufacturer series: RPF, Mounting: THT, Type of capacitor: polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 180µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x9mm, Height: 9mm, ESR value: 33mΩ, Operating current: 2.2A, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPF0809181M025K Виробник : KYOCERA AVX rpf.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 180uF; 25VDC; 2200mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 180µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x9mm
Height: 9mm
ESR value: 33mΩ
Operating current: 2.2A
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%