Продукція > KYOCERA AVX > RPF0809271M016K
RPF0809271M016K
RPF0809271M016K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 936 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 270uF; 16VDC; 2600mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Capacitance: 270µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x9mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RPF, Height: 9mm, Diameter: 8mm, ESR value: 22mΩ, Operating current: 2.6A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPF0809271M016K Виробник : KYOCERA AVX rpf.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 270uF; 16VDC; 2600mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Capacitance: 270µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x9mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RPF
Height: 9mm
Diameter: 8mm
ESR value: 22mΩ
Operating current: 2.6A