Продукція > KYOCERA AVX > RPF0811101M050B
RPF0811101M050B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 11mm; 100uF; 50VDC; 2000mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 100µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11mm
Height: 11mm
ESR value: 33mΩ
Operating current: 2A
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11mm; 100uF; 50VDC; 2000mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF, Manufacturer series: RPF, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 100µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11mm, Height: 11mm, ESR value: 33mΩ, Operating current: 2A, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%.