Продукція > KYOCERA AVX > RPF0811680M063K
RPF0811680M063K
RPF0811680M063K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 788 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11mm; 68uF; 63VDC; 1800mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 68µF, Height: 11mm, Body dimensions: Ø8x11mm, Diameter: 8mm, ESR value: 33mΩ, Operating current: 1.8A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 63V DC, Manufacturer series: RPF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPF0811680M063K Виробник : KYOCERA AVX rpf.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 11mm; 68uF; 63VDC; 1800mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 68µF
Height: 11mm
Body dimensions: Ø8x11mm
Diameter: 8mm
ESR value: 33mΩ
Operating current: 1.8A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 63V DC