Продукція > KYOCERA AVX > RPF0816821M025B
RPF0816821M025B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 16mm; 820uF; 25VDC; 3200mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Capacitance: 820µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø8x16mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RPF
Operating current: 3.2A
Height: 16mm
Diameter: 8mm
ESR value: 22mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 16mm; 820uF; 25VDC; 3200mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Capacitance: 820µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø8x16mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RPF, Operating current: 3.2A, Height: 16mm, Diameter: 8mm, ESR value: 22mΩ.