Продукція > KYOCERA AVX > RPF1012221M050B
RPF1012221M050B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 220uF; 50VDC; 2400mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Height: 12mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 50V DC
Operating current: 2.4A
Mounting: THT
ESR value: 33mΩ
Manufacturer series: RPF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x12mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 220uF; 50VDC; 2400mA; THT; ESR: 33mΩ; RPF, Type of capacitor: polymer, Height: 12mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 50V DC, Operating current: 2.4A, Mounting: THT, ESR value: 33mΩ, Manufacturer series: RPF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x12mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm.