Продукція > KYOCERA AVX > RPF1013471M035B
RPF1013471M035B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 13mm; 470uF; 35VDC; 2800mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF
Manufacturer series: RPF
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Height: 13mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x13mm
ESR value: 22mΩ
Operating current: 2.8A
Operating voltage: 35V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 13mm; 470uF; 35VDC; 2800mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF, Manufacturer series: RPF, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Height: 13mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x13mm, ESR value: 22mΩ, Operating current: 2.8A, Operating voltage: 35V DC.