Продукція > KYOCERA AVX > RPF1014101M080B
RPF1014101M080B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 14mm; 100uF; 80VDC; 1800mA; THT; ESR: 38mΩ; RPF
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RPF
Height: 14mm
Mounting: THT
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 100µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x14mm
ESR value: 38mΩ
Operating current: 1.8A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 80V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 14mm; 100uF; 80VDC; 1800mA; THT; ESR: 38mΩ; RPF, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RPF, Height: 14mm, Mounting: THT, Type of capacitor: polymer, Capacitance: 100µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x14mm, ESR value: 38mΩ, Operating current: 1.8A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 80V DC.