Продукція > KYOCERA AVX > RPF1014332M006B
RPF1014332M006B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 14mm; 3300uF; 6.3VDC; 5300mA; THT; ESR: 11mΩ
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: Ø10x14mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RPF
Operating current: 5.3A
Height: 14mm
Diameter: 10mm
ESR value: 11mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 14mm; 3300uF; 6.3VDC; 5300mA; THT; ESR: 11mΩ, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 6.3V DC, Body dimensions: Ø10x14mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RPF, Operating current: 5.3A, Height: 14mm, Diameter: 10mm, ESR value: 11mΩ.