Продукція > KYOCERA AVX > RPF1015221M063B
RPF1015221M063B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 15mm; 220uF; 63VDC; 2300mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF
Type of capacitor: polymer
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 220µF
Height: 15mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x15mm
ESR value: 22mΩ
Operating current: 2.3A
Operating voltage: 63V DC
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: RPF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 15mm; 220uF; 63VDC; 2300mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF, Type of capacitor: polymer, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 220µF, Height: 15mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x15mm, ESR value: 22mΩ, Operating current: 2.3A, Operating voltage: 63V DC, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: RPF.