Продукція > KYOCERA AVX > RPF1015331M050K
RPF1015331M050K
RPF1015331M050K KYOCERA AVX
rpf-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 50V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz
на замовлення 4200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 50V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
RPF1015331M050K RPF1015331M050K Виробник : KYOCERA AVX rpf-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 50V TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V