Продукція > KYOCERA AVX > RPF1016681M035K
RPF1016681M035K
RPF1016681M035K KYOCERA AVX
rpf-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 35V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 35V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPF1016681M035K RPF1016681M035K Виробник : KYOCERA AVX rpf-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 35V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 35 V