Продукція > KYOCERA AVX > RPF1018331M063B
RPF1018331M063B KYOCERA AVX
rpf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 18mm; 330uF; 63VDC; 2600mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF
Manufacturer series: RPF
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 330µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x18mm
Height: 18mm
ESR value: 22mΩ
Operating current: 2.6A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 63V DC
Type of capacitor: polymer
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 18mm; 330uF; 63VDC; 2600mA; THT; ESR: 22mΩ; RPF, Manufacturer series: RPF, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 330µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x18mm, Height: 18mm, ESR value: 22mΩ, Operating current: 2.6A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 63V DC, Type of capacitor: polymer.