RPG1300-12AS
RPG1300-12AS LITEON Power
Datasheet_RPG1300_12AS_V1.pdf
Виробник: LITEON Power
Redundancy Modules 1300W 12.2V 106A CRPS Platinum
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук