Продукція > RELPOL > RPN-1A05-A230
RPN-1A05-A230
RPN-1A05-A230 RELPOL
RPN-1A-EN.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Monitoring Relays
Description: Current monitoring relay; AC current; 230VAC; RPN-1A; SPDT; IP20
Manufacturer series: RPN-1A
Power supply: external
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Leads: screw terminals
Kind of output 1: SPDT
Operating temperature: -20...60°C
Controlled parameter range: 0...500mA
Body dimensions: 17.5x90x64.6mm
Contact actuation delay: 0.5...20s
Supply voltage: 230V AC
Output 1 electrical parameters: 24V DC / 12A; 250V AC / 12A
OEM number: 864364
Controlled parameter: AC current
Type of automation module: current monitoring relay
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Monitoring Relays, Description: Current monitoring relay; AC current; 230VAC; RPN-1A; SPDT; IP20, Manufacturer series: RPN-1A, Power supply: external, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Leads: screw terminals, Kind of output 1: SPDT, Operating temperature: -20...60°C, Controlled parameter range: 0...500mA, Body dimensions: 17.5x90x64.6mm, Contact actuation delay: 0.5...20s, Supply voltage: 230V AC, Output 1 electrical parameters: 24V DC / 12A; 250V AC / 12A, OEM number: 864364, Controlled parameter: AC current, Type of automation module: current monitoring relay.