Продукція > RELPOL > RPN-1A2-A230
RPN-1A2-A230
RPN-1A2-A230 RELPOL
RPN-1A-EN.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Monitoring Relays
Description: Current monitoring relay; AC current; 230VAC; RPN-1A; SPDT; IP20
Type of automation module: current monitoring relay
Controlled parameter: AC current
Supply voltage: 230V AC
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: RPN-1A
Kind of output 1: SPDT
Operating temperature: -20...60°C
Output 1 electrical parameters: 24V DC / 12A; 250V AC / 12A
Leads: screw terminals
Contact actuation delay: 0.5...20s
IP rating: IP20
Body dimensions: 17.5x90x64.6mm
Power supply: external
OEM number: 864366
Controlled parameter range: 0...2A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Monitoring Relays, Description: Current monitoring relay; AC current; 230VAC; RPN-1A; SPDT; IP20, Type of automation module: current monitoring relay, Controlled parameter: AC current, Supply voltage: 230V AC, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: RPN-1A, Kind of output 1: SPDT, Operating temperature: -20...60°C, Output 1 electrical parameters: 24V DC / 12A; 250V AC / 12A, Leads: screw terminals, Contact actuation delay: 0.5...20s, IP rating: IP20, Body dimensions: 17.5x90x64.6mm, Power supply: external, OEM number: 864366, Controlled parameter range: 0...2A.