Продукція > RELPOL > RPN-1TMP-A230
RPN-1TMP-A230
RPN-1TMP-A230 RELPOL
RPN-1TMP-A230-EN.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Monitoring Relays
Description: Temperature monitoring relay; temperature; 230VAC; RPN-1T; SPDT
Operating temperature: -20...60°C
Type of automation module: temperature monitoring relay
Controlled parameter: temperature
Kind of output 1: SPDT
Kind of temperature sensor: PTC
Leads: screw terminals
Body dimensions: 17.5x90x64.6mm
Controlled parameter range: 20...3600Ω
Supply voltage: 230V AC
Output 1 electrical parameters: 24V DC / 12A; 250V AC / 12A
Manufacturer series: RPN-1T
OEM number: 864370
Additional functions: fault latch mode
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Monitoring Relays, Description: Temperature monitoring relay; temperature; 230VAC; RPN-1T; SPDT, Operating temperature: -20...60°C, Type of automation module: temperature monitoring relay, Controlled parameter: temperature, Kind of output 1: SPDT, Kind of temperature sensor: PTC, Leads: screw terminals, Body dimensions: 17.5x90x64.6mm, Controlled parameter range: 20...3600Ω, Supply voltage: 230V AC, Output 1 electrical parameters: 24V DC / 12A; 250V AC / 12A, Manufacturer series: RPN-1T, OEM number: 864370, Additional functions: fault latch mode, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20.