Продукція > LEAGUER > RPX0J271M0507
RPX0J271M0507 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
270uF 6.3V 5x7mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% LOW E.S.R. 20 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPX0J271M0507 LEAGUER Polymer Capacitor KKM 270/06/05x7
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 19600 шт:
Написати відгук
270uF 6.3V 5x7mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% LOW E.S.R. 20 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPX0J271M0507 LEAGUER Polymer Capacitor KKM 270/06/05x7, кількість в упаковці: 1000 шт.