Продукція > LEAGUER > RPX0J331M0508
RPX0J331M0508 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
330uF 6.3V 5x8mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% LOW E.S.R. 20 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPX0J331M0508 LEAGUER Polymer Capacitor KKM 330/06/05x8
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1640 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
330uF 6.3V 5x8mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% LOW E.S.R. 20 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPX0J331M0508 LEAGUER Polymer Capacitor KKM 330/06/05x8, кількість в упаковці: 100 шт.