Продукція > LEAGUER > RPX0J561M0608
RPX0J561M0608 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
560uF 6.3V 6x8mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% LOW E.S.R. 18 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPX0J561M0608 LEAGUER Polymer Capacitor KKM 560/06/06x8
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 800 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
560uF 6.3V 6x8mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% LOW E.S.R. 18 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPX0J561M0608 LEAGUER Polymer Capacitor KKM 560/06/06x8, кількість в упаковці: 1000 шт.