Продукція > IDEC > RQ2V-CN-D24
RQ2V-CN-D24
RQ2V-CN-D24 IDEC
274297.pdf
Виробник: IDEC
Description: IDEC - RQ2V-CN-D24 - POWER RELAY, DPDT, 24VDC, 8A, PC BOARD
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Nickel
Kontaktstrom: 8A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: RQ Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IDEC - RQ2V-CN-D24 - POWER RELAY, DPDT, 24VDC, 8A, PC BOARD, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Solder, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver Nickel, Kontaktstrom: 8A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Through Hole, Produktpalette: RQ Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).