RQRA-0060-0110
RQRA-0060-0110 Raltron Electronics
RQRA-0060-0110.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: VCO 60MHZ-110MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.162" (4.11mm)
Frequency Range: 60 ~ 110MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 85MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114
Power (dBm): 8.5 ±3.5
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 60MHZ-110MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.162" (4.11mm), Frequency Range: 60 ~ 110MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 85MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114, Power (dBm): 8.5 ±3.5, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V.