RQRA-0200-LPH
RQRA-0200-LPH Raltron Electronics
RQRA-0200-LPH.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: VCO 200MHZ 12.7X12.7MM
Packaging: Tray
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.197" (5.00mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 200MHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 5
Power (dBm): 3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 25 V
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 200MHZ 12.7X12.7MM, Packaging: Tray, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.197" (5.00mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 200MHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 5, Power (dBm): 3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 25 V.