RQRA-0433-0484
RQRA-0433-0484 Raltron Electronics
RQRA-0433-0484.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: VCO 433MHZ-484MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.157" (4.00mm)
Frequency Range: 433 ~ 484MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -30
Frequency - Center: 458.5MHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 0.2
Power (dBm): -5.5 -3, +2.5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 9.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 433MHZ-484MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.157" (4.00mm), Frequency Range: 433 ~ 484MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -30, Frequency - Center: 458.5MHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 0.2, Power (dBm): -5.5 -3, +2.5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 9.5 V.