RQRA-0876-0915
RQRA-0876-0915 Raltron Electronics
RQRA-0876-0915.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: VCO 876MHZ-915MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.132" (3.35mm)
Frequency Range: 876 ~ 915MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 895.5MHz
Icc Max: 20mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 16
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 876MHZ-915MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.132" (3.35mm), Frequency Range: 876 ~ 915MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 895.5MHz, Icc Max: 20mA (Typ), Pushing (MHz/V): 16, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.