RQRA-1600-LC
RQRA-1600-LC Raltron Electronics
RQRA-1600-LC.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: VCO 1600MHZ 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1.6GHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 5
Power (dBm): 3
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 25 V
Написати відгук
Description: VCO 1600MHZ 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1.6GHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 5, Power (dBm): 3, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 25 V.