RQRA-4100-4300
RQRA-4100-4300 Raltron Electronics
RQRA-4100-4300.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: VCO 4100MHZ-4300MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.162" (4.11mm)
Frequency Range: 4.1 ~ 4.3GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 4.2GHz
Icc Max: 15mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 6
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -84
Power (dBm): 2.5 ±2.5
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 4100MHZ-4300MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.162" (4.11mm), Frequency Range: 4.1 ~ 4.3GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 4.2GHz, Icc Max: 15mA (Typ), Pushing (MHz/V): 6, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -84, Power (dBm): 2.5 ±2.5, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.