Продукція > IDEC > RR2P-ULDC24V.
RR2P-ULDC24V.
RR2P-ULDC24V. IDEC
164493.pdf?_ga=2.240647237.7952093.1570510069-633468813.1542186456
Виробник: IDEC
Description: IDEC - RR2P-ULDC24V. - RELAY, DPDT, 120VAC, 30VDC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 400ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Socket
Produktpalette: RR Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 120V
directShipCharge: 25
на замовлення 898 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IDEC - RR2P-ULDC24V. - RELAY, DPDT, 120VAC, 30VDC, 10A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 400ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Socket, Produktpalette: RR Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 120V, directShipCharge: 25.