Продукція > IDEC > RR3PA-UAC200V
RR3PA-UAC200V IDEC
Виробник: IDEC
Description: RELAY PLUG-IN 3PDT 10A 200VAC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 200VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Approval Agency: CE, CSA, cURus, TUV
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 12.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 60 VAC
Must Operate Voltage: 160 VAC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Load - Max Switching: 2400VA, 300W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY PLUG-IN 3PDT 10A 200VAC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 200VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Approval Agency: CE, CSA, cURus, TUV, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 12.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 60 VAC, Must Operate Voltage: 160 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Load - Max Switching: 2400VA, 300W.
Інші пропозиції RR3PA-UAC200V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR3PA-UAC200V RR3PA-UAC200V Виробник : IDEC IDEC_RRSeries.pdf Plug-in Relays Relay Plug-In 3PDT 10A 200VAC