Продукція > RICHCO > RRH-100-60-100
RRH-100-60-100
RRH-100-60-100 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 10mm; Øint: 6mm; Øout: 10mm; ferromagnetic A5
Core material: ferromagnetic A5
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 6mm
Length: 10mm
Outside diameter: 10mm
Impedance at 25MHz: 38Ω
Impedance at 100MHz: 66Ω
Type of ferrite: sleeve
на замовлення 700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 10mm; Øint: 6mm; Øout: 10mm; ferromagnetic A5, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 6mm, Length: 10mm, Outside diameter: 10mm, Impedance at 25MHz: 38Ω, Impedance at 100MHz: 66Ω, Type of ferrite: sleeve.