Продукція > RICHCO > RRH-105-55-250
RRH-105-55-250
RRH-105-55-250 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 25mm; Øint: 5.5mm; Øout: 10.5mm; 106Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 173Ω
Impedance at 25MHz: 106Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 10.5mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 5.5mm
Length: 25mm
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 25mm; Øint: 5.5mm; Øout: 10.5mm; 106Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 173Ω, Impedance at 25MHz: 106Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 10.5mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 5.5mm, Length: 25mm.