Продукція > RICHCO > RRH-115-43-200
RRH-115-43-200
RRH-115-43-200 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 20mm; Øint: 4.3mm; Øout: 11.5mm; 148Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 210Ω
Impedance at 25MHz: 148Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 11.5mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 4.3mm
Length: 20mm
на замовлення 75 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 20mm; Øint: 4.3mm; Øout: 11.5mm; 148Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 210Ω, Impedance at 25MHz: 148Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 11.5mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 4.3mm, Length: 20mm.