Продукція > RICHCO > RRH-115-43-260
RRH-115-43-260
RRH-115-43-260 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 26mm; Øint: 4.3mm; Øout: 11.5mm; 190Ω
Outside diameter: 11.5mm
Internal diameter: 4.3mm
Type of ferrite: sleeve
Length: 26mm
Impedance at 25MHz: 190Ω
Impedance at 100MHz: 270Ω
на замовлення 85 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 26mm; Øint: 4.3mm; Øout: 11.5mm; 190Ω, Outside diameter: 11.5mm, Internal diameter: 4.3mm, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Type of ferrite: sleeve, Length: 26mm, Impedance at 25MHz: 190Ω, Impedance at 100MHz: 270Ω.