Продукція > RICHCO > RRH-115-50-185
RRH-115-50-185
RRH-115-50-185 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 18.5mm; Øint: 5mm; Øout: 11.5mm; 101Ω
Type of ferrite: sleeve
Length: 18.5mm
Internal diameter: 5mm
Outside diameter: 11.5mm
Core material: ferromagnetic A5
Impedance at 25MHz: 101Ω
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Impedance at 100MHz: 146Ω
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 18.5mm; Øint: 5mm; Øout: 11.5mm; 101Ω, Type of ferrite: sleeve, Length: 18.5mm, Internal diameter: 5mm, Outside diameter: 11.5mm, Core material: ferromagnetic A5, Impedance at 25MHz: 101Ω, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Impedance at 100MHz: 146Ω.