Продукція > RICHCO > RRH-120-73-200
RRH-120-73-200
RRH-120-73-200 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 20mm; Øint: 7.3mm; Øout: 12mm; ferromagnetic A5
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 108Ω
Impedance at 25MHz: 69Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 12mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 7.3mm
Length: 20mm
на замовлення 540 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 20mm; Øint: 7.3mm; Øout: 12mm; ferromagnetic A5, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 108Ω, Impedance at 25MHz: 69Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 12mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 7.3mm, Length: 20mm.