Продукція > RICHCO > RRH-123-49-254
RRH-123-49-254
RRH-123-49-254 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 25.4mm; Øint: 4.88mm; Øout: 12.32mm; 172Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 264Ω
Impedance at 25MHz: 172Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 12.32mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 4.88mm
Length: 25.4mm
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 25.4mm; Øint: 4.88mm; Øout: 12.32mm; 172Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 264Ω, Impedance at 25MHz: 172Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 12.32mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 4.88mm, Length: 25.4mm.