Продукція > RICHCO > RRH-123-70-200
RRH-123-70-200
RRH-123-70-200 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 20mm; Øint: 7mm; Øout: 12.3mm; ferromagnetic A5
Type of ferrite: sleeve
Internal diameter: 7mm
Outside diameter: 12.3mm
Length: 20mm
Impedance at 25MHz: 72Ω
Impedance at 100MHz: 137Ω
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 20mm; Øint: 7mm; Øout: 12.3mm; ferromagnetic A5, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Type of ferrite: sleeve, Internal diameter: 7mm, Outside diameter: 12.3mm, Length: 20mm, Impedance at 25MHz: 72Ω, Impedance at 100MHz: 137Ω.