Продукція > RICHCO > RRH-125-52-150
RRH-125-52-150
RRH-125-52-150 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 15mm; Øint: 5.2mm; Øout: 12.5mm; 95Ω
Type of ferrite: sleeve
Internal diameter: 5.2mm
Outside diameter: 12.5mm
Length: 15mm
Impedance at 25MHz: 95Ω
Impedance at 100MHz: 145Ω
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 15mm; Øint: 5.2mm; Øout: 12.5mm; 95Ω, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Type of ferrite: sleeve, Internal diameter: 5.2mm, Outside diameter: 12.5mm, Length: 15mm, Impedance at 25MHz: 95Ω, Impedance at 100MHz: 145Ω.