Продукція > RICHCO > RRH-127-79-127
RRH-127-79-127
RRH-127-79-127 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 12.7mm; Øint: 7.9mm; Øout: 12.7mm; 43Ω
Type of ferrite: sleeve
Internal diameter: 7.9mm
Outside diameter: 12.7mm
Length: 12.7mm
Impedance at 25MHz: 43Ω
Impedance at 100MHz: 60Ω
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 12.7mm; Øint: 7.9mm; Øout: 12.7mm; 43Ω, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Type of ferrite: sleeve, Internal diameter: 7.9mm, Outside diameter: 12.7mm, Length: 12.7mm, Impedance at 25MHz: 43Ω, Impedance at 100MHz: 60Ω.