Продукція > RICHCO > RRH-142-70-285
RRH-142-70-285
RRH-142-70-285 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 7mm; Øout: 14.2mm; 143Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 243Ω
Impedance at 25MHz: 143Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 14.2mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 7mm
Length: 28.5mm
на замовлення 249 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 7mm; Øout: 14.2mm; 143Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 243Ω, Impedance at 25MHz: 143Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 14.2mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 7mm, Length: 28.5mm.