Продукція > RICHCO > RRH-160-100-280
RRH-160-100-280
RRH-160-100-280 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 28mm; Øint: 10mm; Øout: 16mm; ferromagnetic A5
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 156Ω
Impedance at 25MHz: 91Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 16mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 10mm
Length: 28mm
на замовлення 1001 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 28mm; Øint: 10mm; Øout: 16mm; ferromagnetic A5, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 156Ω, Impedance at 25MHz: 91Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 16mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 10mm, Length: 28mm.