Продукція > RICHCO > RRH-175-80-285
RRH-175-80-285
RRH-175-80-285 RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 8mm; Øout: 17.5mm; 139Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 203Ω
Impedance at 25MHz: 139Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 17.5mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 8mm
Length: 28.5mm
на замовлення 150 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 8mm; Øout: 17.5mm; 139Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 203Ω, Impedance at 25MHz: 139Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 17.5mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 8mm, Length: 28.5mm.